Kawa

Kawa

Kawa. Co powiedzieć o kawie? Lubimy kawę i jak domyślamy się, Wy też ją lubicie. Uważamy, że najwięcej o smaku kawy może powiedzieć nam espresso. Idealne espresso powinno parzyć się 25-30 sekund. Aromat musi być przyjemny, dość intensywny. Jak mówią dobra kawa zostawia smak... 

 • kawa ziarnista

  Jeśli chcemy poznać smak kawy, najlepiej używajmy kawy ziarniste, których świeżość pozostaje na dłużej. To kawa ziarnista, palona w najróżniejszy sposób i mieszana w różne najciekawsze zestawienia (mieszanki), tworzy niezapomniane smaki i aromaty. Jeśli lubisz poznawać smaki kawy, szukaj w naszym sklepie ziarnistych kaw w opakowaniach 250 gram. Może to mało do dobrego zaparzenia kawy, ale wystarczająco dużo, aby wybrać ulubiony smak i aromat. 

 • kawa na prezent

  Dobra kawa na prezent musi mieć przynajmniej dwie cechy:

  albo musi być szalenie dobra ( a nie łatwo znaleźć smaczną kawę), albo musi mieć wyjątkowe lub ekskluzywne opakowanie. Czasem te rzeczy nie idą w parze, chyba że w naszym sklepie. Specjalnie dla ciebie utworzyliśmy również zestaw kaw na prezent, abyś mógł się jeszcze dłużej cieszyć wyjątkowym smakiem prawdziwej włoskiej kawy. Rekomendujemy tylko te kawy, które z pewnością kupisz kolejny raz. Skorzystaj z naszych zestawów kaw na prezent i zaoszczędź 25%.

 • kawa arabica

  Jej początki pochodzą z regionu górskiego Etiopii. Arabika to rodzaj bardziej szlachetny i zajmuje 75% światowej produkcji kawy. Kawa arabika ma smak pełen lekko kwaskowaty wpadający w czekoladowy. Jej zapach jest intensywny, pianka ma kolor orzechowy wpadający w czerwonawy i ma doceniany przez wielu bogaty bukiet smakowy . Arabika jest bardzo wrażliwa na gorąco i wilgoć.

 • kawa bezkofeinowa

  Jeśli marzysz o kawie, a masz kłopoty z ciśnieniem, albo wypiłeś zbyt dużo espresso tego dnia, możesz bez konsekwencji napić się kawy bezkofeinowej. Nie łudźmy się jednak, że kawa bezkofeinowa, stanowi to samo, co cudowny smak i aromat dobrze wypalonej, wymieszanej i zaparzonej prawdziwej, naturalnej kawy.

 • kawa mielona

  Jeśli nie możesz inaczej, to korzystaj z kaw mielonych, są łatwe w użyciu i wygodne jako prezent. Pamiętaj jednak, że otwarta kawa mielona wietrzeje w ciągu 1godziny(!), a po 4 godzinach jest już do wyrzucenia – tak już nie będzie miała smaku, ani aromatu, dlatego kawę mieloną zawsze po otwarciu, jak najszybciej pakuj do szczelnego opakowania.

  U nas szeroki wybór kaw, klienci twierdzą, że Attibassi jest wyjątkowa.

 • Kawa w kapsułkach

  Proponujemy kilka mieszanek i smaków zamkniętych w kapsułkach w standardzie Nespresso, aby kawa w kapsułkach była zawsze, wszędzie tam gdzie Ty.

 • Kawa w promocji

  Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy zestawy kaw w promocji, tak aby jeszcze lepiej sprostać Państwa oczekiwaniom. Wśród zestawów znajdą Państwo min. : najlepszą kawę ziarnistą w zestawie z fliżankami, zestawy kaw mielonych, jak i połączenie kaw ziarnistych z kawami mielonymi. Dodatkowo oferujemy szeroki wybór czekolad i herbat, którymi mogą Państwo obdarować ukochane przez siebie osoby.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 25 elementów