Herbata

Herbata

Herbaty z Cejlonu charakteryzują się wyjątkową delikatnością, dlatego też dla uzyskania idealnego smaku można zaparzać je dłużej niże wyjątkowo mocne herbaty chińskie i indyjskie. Proponujemy dwie serie herbat o jakości typowej i jakości najwyżej. Proponujemy herbaty czarne, zielone, białe, owocowe i czerwone.

 • Herbata czarna

  Herbaty czarne powstają na skutek długiej fermentacji. Czarny herbaty z Cejlonu charakteryzują się delikatnym aromatem. Proponujemy poznać kilka ciekawych herbat z dodatkami takimi jak cynamon lub pomarańcza.

 • Herbata zielona

  Zielona herbata znana jest z tego, że poprawia funkcjonowanie mózgu, spala tłuszcz oraz podwyższa sprawność fizyczną. Zawarte w niej przeciwutleniacze pomagają zapobiec rakowi piersi i prostaty, obniżają ryzyko zachorowań na Alzheimera i Parkinsona oraz korzystnie wpływają na zdrowie jamy ustnej poprzez zabijanie szkodliwych bakterii.

 • Herbata biała

  Herbata biała posiada najwięcej antoksydantów oraz zawartości odżywczych, chroni od złego cholesterolu a zwiększa poziom dobrego, ponadto obniża ciśnienie krwi. Spożywana herbata wzmacnia kości i zalecana jest przy chorobach stawów i osteoporozy. Podobnie jak herbata zielona ma działanie bakteriobójcze przez co chroni zęby i dziąsła. Herbata biała to królowa herbat, powstaje z najlepszych części krzewu herbacianego, najczęściej zbierana z młodych liści i jest namniej przetworzona, stąd biały kolor tej herbaty

 • Herbata czerwona

  Herbaty Roobois nie są spokrewnione z krzewami herbacianymi, co ciekawe właściwe krzewy, z których powstaje ten napar rosną tylko w RPA. Herbaty te mają zupełnie inny smak i aromat, lekko mdły, miodowy.

 • Herbata owocowa

  Herbaty owocowe, które proponujemy to pięć zupełnie różnych kierunków smakowych. Zachęcamy do odkrywania.

 • Inne herbaty

  Jeśli szukasz czegoś wyjatkowego z herbat, to jest właśnie strona dla ciebie.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 21 elementów